Практикум з волонтерського менеджменту

Не знаєш як шукати, підтримувати та координувати роботу волонтерів? Хочеш залучати людей на постійній основі, а вони йдуть після першої ж події?

Реєструйся на практикум з волонтерського менеджменту та за три дні створи волонтерську програму для своєї ініціативи 🔥

Під час практикуму ти:
📌 навчишся залучати людей до своєї ініціативи;
📌 дізнаєшся про типи та мотивацію волонтерів;
📌 зрозумієш як ефективно розподіляти задачі між волонтерами;
📌 познайомишся з представниками інших організацій свого міста;
📌 створиш індивідуальну програму залучення та координації волонтерів для своєї організації.

Тренери програми:

• Анна Бондаренко — засновниця Української Волонтерської Служби, авторка навчальної програми з волонтерського менеджменту, лекторка Українського Католицького Університету.

• Оксана Мальченко — директорка ГО «Простір рівних можливостей», тренерка програми «Молодіжний працівник».

• Кирило Філімонов — координатор розвитку команди Української Волонтерської Служби, сертифікований майстер-практик НЛП (META International Inc. (USA), асоційований НЛП-тренер.

🔸 Відбір учасників відбувається на конкурсній основі. Ми зважаємо на вашу мотивацію та надаємо перевагу тим заявкам, де від однієї організації подалось мінімум 2 людини.

🔸 Завдяки підтримці партнерів ми забезпечуємо учасників харчуванням та проживанням під час заходу, а також компенсуємо вартість проїзду на суму до 600 гривень.

🔸 Наші тренери підготували робочий зошит, який дозволить систематизувати отримані знання. Вартість зошиту складає 200 грн.

🔸 Після проходження всієї навчальної програми учасник отримає сертифікат та можливість менторського супроводу для втілення своєї волонтерської програми.

❗️ На практикум у Вінниці можуть подаватись учасники з Вінницької, Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської та Хмельницької областей.

📑 Реєстрація: https://bit.ly/3hcN5Hg

Дедлайн подачі: 1 вересня 🎇

Чекаємо на твою заявку!

***

Проєкт реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та Національного фонду за демократію у рамках програми «Агенти Волонтерства» 🇺🇸

За інформаційну підтримку дякуємо Міністерству молоді та спорту України. 


Переглядів: 936
Поширень: 0