Що таке "Досвідна освіта у сільській місцевості"?

Розвиток лідерських навичок та командної співпраці, практичних вмінь організації заходів в позаміських умовах, знайомство із побутом селян, їх традиціями та історією, міжособисте спілкування - все це вдосталь пропонує сільська місцевість як навчальний контекст. Тут можливо реалізовувати програми неформальної, прикладної освіти для різних цільових аудиторій, але передусім - молоді.

Ми вас запрошуємо на презентацію під назвою "Що таке досвідна освіта у сільській місцевості? Та приклад "Еко-Центру Стіна".

На зустрічі будемо розглядати досвід проекту Terra Incognita, що реалізується ГО "Центр розвитку Пангея Ультіма" на базі "Еко-центру Стіна" у селі Стіна, Вінницької області за підтримки програми Erasmus Plus Європейської Комісії. "Еко-центр" і село Стіна, яке знаходиться досить далеко від міських конгломерацій став у 2019 році майданчиком для насиченого міжкультурного спілкування, оживлення традицій, згуртованої роботи молоді з різних куточків України і Європи та місцем справжнього свята. Приходьте на захід і ви дізнаєтесь як можливо розвивати схожі програми досвідної освіти у своїх селах, що неформальна освіта дає для місцевої громади та учасників програм.

Вхід вільний.
Цільова аудиторія:
Молодь, особи різного віку, що цікавляться сільським розвитком, сільським туризмом. Громадські активісти, що працюють із темою еко-поселень та outdoor.

На зустрічі ми анонсуємо плани роботи "Еко-центру Стіна" на цей рік та як можливо до них долучитись.
За додатковою інформацією звертайтесь: [email protected], +380976402756


Переглядів: 1096
Поширень: 0