Тема: " Ефективна підготовка до виступу"
Що ви робите перед своїм виступом? Пишете текст виступу? Читаєте інформацію по своїй темі? Або не готуєтесь взагалі?

Якщо хочаб один із вище вказаних варіантів відносяться до вас, то вам потрібно змінити погляд на ЕФЕКТИВНУ підготовку!!! Ви витрачаєте час не на те, що дійсно потрібно.

Ось що Вам раджу я (Михайло Ковін - бізнес-тренер із досвідом у публічних виступів більш ніж 5 років та аудиторіями від 2 до 160 людей):

1. Помилкоа писати текст стається двічі. По-перше ви будете ГОВОРИТИ, а не писати на сцені і такою підготовкою ви тренуєте інші зони свого мозку. Це все одно, що писати кулінарні рецепти замість реального готування цього рецепту).

2. Другою ж помилкою являється готування контенту без розуміння цілі виступу та бачення аудиторії даної теми. Це все одно, що йти до школярів і розказувати про шкоду алкоголю. І скажіть мені, що вашою метою буде те, що після вашого виступу жодний підліток більше не хильне хмільного до кінця їх життя)

3. Читати контент і більше того готувати інформацію для виступу це дуже затратний процес. Без чіткого розуміння, що вам шукати в мережу краще не ходити.

Я впевнений, для більшості спікерів у форматі до 40 хв можна навіть і не перечитувати інформацію, бо скоріш за все ви вже все знаєте. Більш важливим є - опитування потенційних учасників, чи аватарів вашої аудиторії. Дізнайтесь із якими питаннями та світоглядом вони прийдуть до вас.

Без підготовки скоріш за все виникнуть багато проблем: що говорити далі? як відповідати за запитання аудиторії? технічні проблеми під час виступу? Найкраща імпровізація на сцені, це заготовлена імпровізація)

Як же готуватися до публічних виступів?!

- чітка ціль виступу із можливістю отримання зворотнього звязку (донести знання - це ДУЖЕ не чітка ціль!)
- розуміння питань та світогляду аудиторії
- підготовка блоків інформації
- намовляння контенту із помічниками
- репетиція в умовах максимально наближених до вашого виступу (скільки разів, я будучи модератором допомагав спікерам прямо на сцені перед аудиторією користуватись клікером та мікрофоном)

Деталі цих пунктів та практичне відпрацювання відбудеться на нашій, щомісячній зустрічі Клубу Ораторів Вінниці.
Вхід: 180 грн. власників Картки Клубу - 160 грн.
Реєстрація обов'язкова!

Подробиці та реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/bruD0Iy

Переглядів: 1424
Поширень: 0