Туристичний хакатон TourMIX: заміксуй туризм у Вінниці!
Запрошуємо всіх інтелектуально-креативно-активних на перший у Вінниці туристичний хакатон!

Давайте разом розробляти унікальні туристичні продукти для рідного міста. Це може бути екскурсійний тур, фестиваль, форум, конференція — жодних обмежень! Лише одна умова: інноваційність проекту (поява нових локацій, закладів, подій тощо). Мілітарний, медичний, гастрономічний, ностальгійний, подієвий, екологічний, діловий — будь-який різновид туризму може стати майданчиком для креативу.

Якщо ти готовий змінювати туристичне обличчя міста та запропонувати для цього унікальне рішення, приходь 16−17 січня 2020 року. Місце зустрічі — молодіжний центр «Квадрат».

Турфірми, громадські організації, готельєри, музейники, гіди, історики, маркетологи, митці, культурні діячі та просто небайдужі — чекаємо на всіх!

Розклад хакатону:

16 січня з 14:00 до 19:00 — лекції про створення туристичних продуктів та їх маркетинг, пітчинг ідей та формування команд;

17 січня з 9:00 до 20:00 — робота над ідеями в командах із залученням менторів, презентація ідей і обрання переможців.

Всі проекти оцінюватиме кваліфіковане журі. Учасники й учасниці отримають подарунки, а команда-переможець — ще й підтримку в реалізації ідеї, а також можливість брати участь у промоційних заходах департаменту маркетингу міста та туризму.
Найкращі туристичні проекти ввійдуть до Стратегії розвитку туризму Вінниці.

Реєструватись можна командою до 7 осіб або індивідуально. Для цього до 10 січня заповніть форму: https://forms.gle/PjooFd5aD3MRvf2S6.

Переглядів: 2369
Поширень: 0