U7inema. Як гарантувати право на житло.
Якою є державна житлова політика в Україні? Яке місце в ній займають орендарі? Чи справді іпотека до 10% вирішить наші проблеми? А де взяти гроші на капремонти?

На ці та інші запитання аналітикиня та аналітик з CEDOS Павло Федорів та Наталія Ломоносова відповідатимуть протягом інтерактивної лекції.

Вхід вільний.

У 2019-му ми провели комплексне дослідження житла в Україні. Воно включало аналіз законодавства, даних і міжнародного досвіду, а також загальнонаціональне соціологічне опитування. Спираючись на цей досвід, ми хочемо поговорити про те, як гарантувати українкам та українцям право на житло.

Наталія Ломоносова – аналітикиня соціальної політики у містах, праці, зайнятості і трудової міграції центру CEDOS. Співредакторка видання «Політична критика». Магістриня і аспірантка соціології Національного університету "Києво-Могилянська академія"

Павло Федорів – географ аналітичного центру CEDOS. Досліджує житло та житлову політику, зокрема їхній вплив на міську географію та соціальні нерівності. Магістр географії та програми з урбаністики 4Cities (Брюссель, Відень, Копенгаген, Мадрид).

З дослідженням можна ознайомитися тут: http://bit.ly/zhytlo_zvit

Переглядів: 1119
Поширень: 0