Veloforum 2019 Vinnytsia
Зачекалися?
Veloforum Повертається!

4-6 жовтня у Вінниці ми будемо вчитись, обмінюватись досвідом, налагоджувати зв'язки, практикуватись, надихатись та, звичайно ж, відриватись!

ℹ️ “Велофорум” – це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти.

Тема цьогорічного Велофоруму: "Велономіка - вплив велосипедного транспорту на економіку міст". Ми запрошуємо фахівців, активістів та зацікавлених відвідати подію.
Більше про Велофорум читайте на сайті: http://veloforum.org

У 2018 році 10-й “Велофорум” відбувся у Івано-Франківську, де зібрав понад 170 учасників та доповідачів з 8 країн. Були представлені 54 населених пункти України. У попередні роки конференцію приймали Миколаїв, Харків, Кривий Ріг, Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

Організаторами “Велофоруму” у 2019 році виступають U-Cycle - Асоціація велосипедистів Києва, Вінницька міська рада та Інститут розвитку міст / Institute of Urban Development.

🚲 Зареєструватися спікером/ спікеркою (до 18 серпня включно): shorturl.at/defxX

🚲 Зареєструватися учасником/учасницею: https://forms.gle/TVqfTee1499mT1mq5

Ми постійно доповнюватимемо подію новою інформацією про спікерів, активності та теми, слідкуйте за оновленнями 😉

Переглядів: 2246
Поширень: 0