Вінниця: хакатон із соціального підприємництва
Прийдіть з ідеєю - вийдіть із бізнес-моделлю!
Лекції, пітчинги та індивідуальні консультації команд із менторами із соціального підприємництва, маркетингу, фінансового моделювання, реклами та PR, управління людськими ресурсами.

Шістдесят соціальних підприємців і тих, хто прагне працювати в соціальному бізнесі, сформують команди. Під керівництвом менторів ідеї за два дні переростуть у бізнес-моделі. Ви будете навчатися, творити, змагатись і дивувати. Команди-переможці отримають приз – запрошення на 12-тижневий Акселератор соціального підприємництва SELab, який відкриває двері до запуску чи масштабування соціального підприємства, до інвестицій і вигідних партнерств.

👉КОГО МИ ШУКАЄМО?
Людей, які переймаються певною соціальною проблемою, і хочуть вирішити її бізнес-методами. Тобто заробляти на піклування про тих, кого любиш, на те, у що віриш, –замість просити допомоги.

👍Це можуть бути проекти соціального бізнесу про:

- працевлаштування, профорієнтацію, розвиток власної справи для юних і літніх, для людей з інвалідністю, для молодих батьків, для випускників інтернатів, людей у складних життєвих обставинах, ветеранів АТО – тобто можливість заробляти людям, яких неохоче беруть на роботу «звичайні» працедавці;
- догляд і дозвілля для тих, хто не може самостійно виходити з дому;
- IT-стартапи, які допомагають вирішувати проблеми уразливих груп;
- догляд за тваринами;
- розвиток творчості та спорту;
- бізнеси, які спрямовують понад 20% чистого прибутку на соціальні ініціативи;
- інноваційні стартапи, спрямовані на розв'язання глобальних соціальних проблем;
- еко-бізнеси (безпечна для довкілля утилізація або переробка вживаних речей та матеріалів

👉ЯК ПОТРАПИТИ НА ХАКАТОН?
1. Придумати ідею соціального підприємства.
2. Сформувати команду.
3. Якщо ви подаєтеся індивідуально, слід бути готовими вже на заході залучати людей або приєднуватися до чиєїсь команди.
4. Пересвідчитися, що ви готові відкласти всі справи – інтенсивно працювати на хакатоні повні два вихідні дні.
5. Заповнити анкету до 30 серпня 2019 року включно
6. Отримати повідомлення від організаторів хакатону.
Заявки на участь розглядатиме конкурсна комісія. Поза конкурсом проходять переможці «гаражів ідей» із соціального підприємництва. Основними критеріями добору будуть інноваційність, актуальність і життєздатність вашої ідеї. Комісія формуватиме склад учасників на принципах вікової та гендерної рівності: намагатиметься залучити пропорційну кількість чоловіків і жінок різного віку.

📌ЩO РОБИТИМЕМО НА ХАКАТОНІ ІЗ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА?
1. Підзарядимося від людей успіху.
2. Сформуємо команди.
3. Працюватимемо над конкретними завданнями.
4. Консультуватимемося з експертами із побудови фінансової моделі, продажів, маркетингової стратегії, брендингу та комунікацій.
5. Виступатимемо на пітчингу команд (навчимося переконливо розповідати про соціальне підприємство за 3 хв).
Така робота наблизить кожного до запуску або масштабування соціального бізнесу. Але тільки обмежена кількість найбільш сталих бізнес-ідей буде запрошена до акселераційної програми.

👉ХТО ОРГАНІЗОВУЄ ХАКАТОНИ, І СКІЛЬКИ КОШТУЄ УЧАСТЬ?
Витрати на участь у хакатоні (приміщення, техніка, робочі матеріали) покриває проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Упродовж двох днів учасники будуть забезпечені напоями, снеками і легкими обідами.

Хакатон організовують: Український форум благодійників, Громадська організація SILab Ukraine, Вінницький молодіжний центр "Квадрат".

Партнер: Фонд родини Нечитайло.

Переглядів: 1436
Поширень: 0