Vinnytsia Leaders Conference 2020

 Супер-захід для молоді у Вінниці!
Реєструйся за посиланням: cutt.ly/6rUYedN

Програма Leaders Conference 2020:

ПЕРШИЙ БЛОК «ХТО Я?!» 

  •  Презентація урядових та неурядових програм розвитку молодіжної політики.
  •  Панельна дискусія «Хто я для України?» підіймає питання самоідентифікації.


ДРУГИЙ БЛОК «Я – УКРАЇНА!»

  •  Панельна дискусія «Чи залежить майбутнє України від мене?» дозволить учасникам визначити свою роль у процесі державотворення.
  •  Презентація результатів опитування щодо ставлення молоді до питання еміграції українців.
  • Соціальна гра «SOS», завдання якої навчити знаходити вихід із критичних ситуацій. Гра розвиває навички креативного мислення та командної роботи.
  • Лекція «Стрибок у майбутнє».


 ТРЕТІЙ БЛОК «Я – СЬОГОДЕННЯ!» 

  •  «Час шалених ідей». Напрацювання проєктів пройде у суперформаті. Кожен зможе стати лідером, запропонувавши новітні ідеї, інноваційні рішення та неординарні проєкти.
  • Нетворкінг по локаціям.
  • «Пітчинг ідей». Надає можливість втілитись у життя шаленим ідеям, а саме: сформувати команди волонтерів, знайти спонсорів та партнерів, що стане поштовхом у розвитку себе, свого рідного міста та країни в цілому.
  •  Підбиття підсумків.


 ЧЕТВЕРТИЙ БЛОК

  •  Ярмарок громадських організацій – це відкритий простір самопрезентації неурядових організацій, що представляють різні спільноти.
  •  Ярмарок має на метІ привернути увагу молоді до теми волонтерства та показати реальні приклади роботи громадських організацій та втілення проєктів.
  • Виставка культур народів світу порадує гостей тематичними локаціями, де кожен охочий зможе поспілкуватися із представниками різних народів, а також відчути на дотик та смак особливості інших культур. Виставка сприятиме встановленню і підтримці дружніх відносин між різними народами.
  • Феєричний концерт від волонтерів стане чудовим завершенням програми, а запальні культурні виступи зарядять драйвом надовго та не залишать байдужим жодного глядача

Переглядів: 1554
Поширень: 0