Зустріч «Інструменти підтримки та розвитку бізнесу»

20 липня у приміщенні арт-галереї «ІнтерШик» в рамках Марафону можливостей для бізнесу у Вінниці відбудеться зустріч «Інструменти підтримки та розвитку бізнесу».  Підприємці Вінниці отримають унікальну можливість поспілкуватись з засновником Майстерні стратегій «Прорив.in.ua» та екс-міністром економічного розвитку і торгівлі України у 2014 році Павлом Шереметою щодо стратегії розвитку та масштабування бізнесу.

Провідний експерт-економіст розповість про тенденції розвитку підприємництва та дасть змогу побачити нові горизонти розвитку власної справи, враховуючи передові світові практики. 

Крім того, під час заходу буде підписано Генеральний договір про співпрацю щодо часткової компенсації відсотків за кредитами суб’єктам МСП між Виконавчим комітетом міської ради, Головним управління ДФС України у  Вінницькій області та АБ «Укргазбанк».

В результаті тристоронньої співпраці, вже після підписання Генерального договору, міські підприємці зможуть отримати компенсацію відсотків за кредитами на проекти з енергозбереження та енергоефективності. Програма покликана зробити підприємства більш енергонезалежними, заощадити їхні кошти та допомогти у впровадженні інновацій.

Учасники заходу: 

  • Скальський Владислав Володимирович – заступник міського голови м. Вінниці.
  • Шеремета Павло Михайлович - співзасновник та керуючий партнер Майстерні стратегій «Прорив.in.ua»
  • Осмоловський Руслан Васильович – Начальник Головного управління Державної фіскальної служби України у Вінницькій області.
  • Мецгер Євген Володимирович – заступник Голови Правління АБ «Укргазбанк».
  • Погосян Віталій Валерійович – директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради. 
  • Тихолаз Наталія Анатоліївна – директор Вінницької обласної дирекції АБ «Укргазбанк».
  • Махаринець Денис Олександрович – начальник управління малого та середнього бізнесу Вінницької обласної дирекції АБ «Укргазбанк».

Захід організовано за сприяння Вінницької міської ради, в рамках реалізації Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м.Вінниці на 2017-2020 роки, яка працює на виконання пріоритету «Економічний розвиток» Стратегії розвитку міста «Вінниця-2020».

Реєстрація на захід триватиме до 17:00 18 липня за посиланням.


Переглядів: 1888
Поширень: 0