21 міст
Жанр: бойовик, драма, кримінал, трилер
Тривалість, хв: 99
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-11-28
Країна-виробник: США
Режисер(и): Браян Кірк
У ролях: Чедвік Боузман Сієнна Міллер Тейлор Кітч Стефан Джеймс Дж. К. Сіммонс Кіт Девід Александр Сіддіґ Крістіан Айзіа Ґері Карр Дейл Павінск

Його батько стояв на боці порядку в Нью-Йорку, і помер, захищаючи це місто. Тепер хлопець виріс і сам став детективом поліції, який береться за будь-які справи. Принциповим для нього став останній випадок – вісьмох полісменів убили, коли ті приїхали на виклик з пограбування. Вісім добре озброєних чоловіків були просто розстріляні як на бійні. Щоб зловити вбивць, детектив йде на крайні заходи – він наказує патрулювати Гудзон, всі тунелі з Манхеттена, метро та перекрити двадцять один міст, який пов'язує острів із іншими боро Нью-Йорка. Все це замикає вбивць і детектива на одному шматку землі – їм просто не буде куди подітися. Це буде справжнє полювання, тільки поки незрозуміло, хто мисливець, а хто жертва.

Режисером фільму є Браян Кірк, який раніше займався декількома епізодами в популярних серіалах "Гра престолів", "Підпільна імперія", "Лютер".

У картині зіграли: Чедвік Боузман ("42" (2013), "Маршалл" (2017), кіновсесвіт MARVEL), Тейлор Кітч ("Велика афера" (2013), "Звичайне серце" (2014), "Справа хоробрих" (2017)), Сієнна Міллер ("Листковий торт" (2004), "Казанова" (2005), "Я спокусила Енді Уорхола" (2006)).


Переглядів: 1796
Поширень: 1