30 шалених бажань
Жанр: драма, комедія, пригоди
Тривалість, хв: 97
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-02-28
Країна-виробник: США
Режисер(и): Пітер Гатчінґс
У ролях: Аса Баттерфілд Мейсі Вільямс Ніна Добрев Тайлер Геклін Девід Кокнер Кен Жонг Пейтон Ліст Соня Волґер Тітус Берджесс Марґо Бінґгем

Келвін усе своє свідоме життя страждає від іпохондрії – це такий стан, коли боїшся чим-небудь захворіти. Скільки би він не перевірявся у лікарів, із ним усе абсолютно в порядку. Правда, його соціальний стан бажає кращого: кинув коледж, працює із братом і батьком вантажником в аеропорту. До речі, туди він ходити любить, адже саме там знаходиться дівчина, про яку він мріє – стюардеса Іззі. Лікар Келвіна втомився постійно терпіти його причіпки до хвороб, тому вирішив відправити хлопця у групу підтримки хворих на рак, щоб той побачив реально хворих людей. Там він зустрічає юну дівчину Скай – безнадійно хвору на рак. Між ними зав'язалася міцна дружба, хоч і ненадовго. У Скай є список бажань, який вона хотіла би виконати перед смертю. І вона вмовила Келвіна їй у цьому допомогти. Це божевільна дружба.

Режисером проекту став Пітер Хатчінгс, який раніше займався фільмом "Окраїна" (2017).

У картині зіграли: Мейсі Вільямс ("Кібер-терор" (2015), "Красуня для чудовиська" (2017), серіал "Гра престолів"), Аса Баттерфілд ("Хлопчик у смугастій піжамі" (2008), "Х+Y" (2014), серіал "Статеве дозрівання"), Ніна Добрев ("Добре бути тихонею" (2012), "Типу копи" (2014), "Коматозники" (2017)).


Переглядів: 2409
Поширень: 0