Аеронавти
Жанр: біографія, драма, пригоди, романтика
Тривалість, хв: 101
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-12-05
Країна-виробник: США, Великобританія
Режисер(и): Том Гарпер
У ролях: Едді Редмейн Фелісіті Джонс Гімеш Патель Фібі Фокс Тім МакІннерні Левін Ллойд Том Кортні Енн Рейд Венсан Перес Каміль Лемежевський

Надворі 1862 рік. Час, коли у жінок не було багато прав, а наука більше висміювала мрійників, ніж допомагала їм. У метеоролога-новачка Джеймса Глейшера є одна геніальна думка про те, як можна передбачати погодні умови. Це відкриття може допомогти кожній людині на нашій планеті – тільки ось наукові товариства вважають це маячнею, а не справжньою наукою. Єдиний спосіб для Джеймса довести свою теорію – піднятися на до цього недосяжну висоту на повітряній кулі. Сам він цього зробити не може, але разом ыз відважною і навіть відчайдушною пілотессою Амелією Врен це цілком реально. У когось мета – зробити наукове відкриття, а хтось хоче увійти в історію рекордом, але цю пригоду вони зможуть пройти тільки разом.

Фільм заснований на реальних подіях.

Режисером картини є Том Харпер, в активі якого є стрічка "Жінка в чорному 2: Ангел смерті" (2014) і міні-серіал "Війна та мир".

У фільмі зіграли: Фелісіті Джонс ("Всесвіт Стівена Хокінга" (2014, номінація на "Оскар"), "Голос монстра", "Бунтар-один: Зоряні війни. Історії" (обидві 2016)), Едді Редмейн ("Знедолені" ( 2012), "Всесвіт Стівена Хокінга" (2014, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль"), франшиза "Фантастичні тварини"), Хімеш Патель ("Yesterday" (2019)).


Переглядів: 2225
Поширень: 0