Аладдін
Жанр: комедія, мюзикл, пригоди, романтика, сімейний, фентезі
Тривалість, хв: 128
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-05-23
Країна-виробник: США
Режисер(и): Ґай Річі
У ролях: Мена Массуд Наомі Скотт Вілл Сміт Марван Кензарі Біллі Маґнуссен Алан Т'юдік Насім Педрад Навід Неґабан Нуман Акар Каміль Лемежевський

Аграба – місто контрастів. У ньому живе дуже багато бідняків, які ледве зводять кінці з кінцями, іноді навіть переступаючи закон. Й у них на очах завжди є султанський палац, де люди явно не бідують. Одна випадкова зустріч злодюжки Аладіна із принцесою Жасмін вселила в серце хлопця любов. Але хто він, а хто вона? Його дріб'язкового стану явно не вистачить для того, щоб підкорити серце дівчини, яким би щирим і добрим хлопець не був. Але чистота Аладдіна знадобилася візирю Джафару – хлопець може допомогти йому добути бажану лампу із джином, яка знаходиться в зачарованій печері. Хлопцеві дійсно під силу її здобути – але йому ж необов'язково її віддавати Джафару, можна забрати джина собі, щоб той втілював усі бажання в життя.

Режисером фільму став Гай Річі, в активі якого є такі проекти, як "Карти, гроші, два стволи" (1998), "Великий куш" (2000), "Шерлок Холмс" (2009).

У картині зіграли: Мена Массуд (серіал "Джек Раян"), Вілл Сміт ("Люди в чорному" (1997), "У гонитві за щастям" (2006, номінація на "Оскар"), "Сім життів" (2008)), Наомі Скотт ("Лимонадний рот" (2011), "Могутні рейнджери" (2017)), Марван Кензарі ("Вовк" (2013)).


Переглядів: 3800
Поширень: 0