Angry Birds у кіно 2
Жанр: анімація, комедія, пригоди, сімейний
Тривалість, хв: 96
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-08-08
Країна-виробник: США, Фінляндія
Режисер(и): Туроп Ван Орман
У ролях: Джейсон Судейкіс Джош Ґад Денні МакБрайд Леслі Джонс Білл Хадер Рейчел Блум Нора Люм Стерлінг К. Браун Еухеніо Дербез Пітер Дінклейдж

Ось уже скільки років триває протистояння птахів і голодних зелених свиней. Це назвали священною війною. Ніщо в їхніх відносинах не віщувало поліпшення – але на горизонті знайшли третій острів. Лідерка жителів тієї землі Зета втомилася жити в постійному холоді та тепер мріє, щоб на двох інших островах теж відчули замерзання. Вона починає атаку на далеких сусідів, які звикли до теплого клімату. Щоб протистояти цій новій небезпеці, закляті вороги пташки та свині повинні об'єднати зусилля та разом подолати Зету. Ніхто не хоче забувати старі образи, але для власного майбутнього можна трохи й попрацювати в команді.

Режисером мультфільму призначили Туропа Ван Ормана, який раніше займався тільки мультсеріалом "Дивовижні пригоди Флепджека".

Ролі в картині озвучували: Пітер Дінклейдж ("Лессі" (2005), "Три білборди на межі Еббінга, Міссурі" (2017), серіал "Гра престолів"), Тіффані Хеддіш ("Кіану" (2016), "Вечірня школа" ( 2018), "ЛЕГО Фільм 2" (2019)), Білл Хейдер ("Прибулець Павло" (2011), "Люди в чорному 3" (2012), "Головоломка" (2015)).


Переглядів: 4396
Поширень: 1