Арахісовий сокіл
Жанр: драма, комедія, пригоди
Тривалість, хв: 93
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-10-17
Країна-виробник: США
Режисер(и): Тайлер Нілсон, Майк Шварц
У ролях: Шая ЛаБаф Дакота Джонсон Зак Ґоттзаген Джон Говкс Томас Гейден Черч Брюс Дерн Джон Бернтал Мік Фолі Джейк Робертс Вейн Діхарт

 Молодий хлопець Зак більшу частину свого життя провів у лікарні через свій синдром Дауна. А він же мріє вступити до школи реслерів і боротися на ринзі. Заради цього Зак проліз у вузьке віконце лікарні й утік звідти. В одних трусах хлопець опинився у світі, де раніше самостійно не провів і дня. На своєму шляху він зустріне дрібного злочинця на ім'я Тайлер – їм по дорозі, тому хлопець не проти допомогти Заку дістатися до його мрії. Проводячи багато часу разом, вони по-справжньому здружилися, і тепер навіть практикантка з лікарні Елеонора не завадить їм дістатися до школи реслінгу. Краще підтримати мрію Зака, ніж її руйнувати.

Проект зняли Тайлер Нілсон і Майк Шварц, в активі яких у цьому амплуа є тільки маловідомі роботи.

Ролі у фільмі виконали: Шая ЛаБаф ("Тріумф", "Костянтин: Повелитель темряви" (обидва 2005), "Трансформери" (2007)), Дакота Джонсон ("Need for speed: Жага швидкості" (2014), "П'ятдесят відтінків сірого" (2015), "Нічого хорошого в готелі "Ель Рояль"" (2018)), Зак Готтзаген (дебют).


Переглядів: 2492
Поширень: 1