Астерікс і таємне зілля
Жанр: анімація, комедія, сімейний, фентезі
Тривалість, хв: 85
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-01-17
Країна-виробник: Франція
Режисер(и): Александр Астьє, Луїс Кліши
У ролях: Крістіан Клав'є Ґійом Бріа Алекс Лутц Александр Астьє Флоренс Форесті

Колись це мало статися – багаторічний галльський друїд Панорамікс повинен знайти собі молодого спадкоємця, щоб без докорів сумління піти на спокій. Роки старого беруть своє, треба хтось, кому він зможе передати таємничий рецепт зілля, який надає маленькому галльському селу нелюдських сил. Ці думки до Панорамікса прийшли після того, як він впав і зламав обидві ноги. Тепер найкращі з галлів, Астерікс і Обелікс, зобов'язані допомогти старому, який не може ходити, знайти того самого єдиного гідного молодика. Саме йому можна буде передати головний секрет села, через який їх ніхто не може підкорити.

Режисерами мультфільму стали Александр Астьє та Луїс Кліші, які раніше в цьому амплуа займалися проектом "Астерікс: Земля Богів" (2014).

Ролі в картині озвучували: Крістіан Ксавьє ("Прибульці" (1993), "Між ангелом і бісом" (1995), "Астерікс і Обелікс проти Цезаря" (1999)), Гійом Бріа ("Незвичайні пригоди Адель" (2010), "Принцеса Монако" (2014)), Бернар Алан("Заморожений" (1969), "Астерікс: Земля Богів" (2014)).


Переглядів: 3134
Поширень: 0