Авангард
Жанр: бойовик, кримінал
Тривалість, хв: 108
Рік випуску: 2020
Дата виходу в прокат: 2020-10-01
Країна-виробник: Китай
Режисер(и): Стенлі Тун
У ролях: Джекі Чан Ян Ян Мія Муці Ай Лунь Чжу Чжентін Чжэньвэй Ван Саїд Бадрія

 Світ бізнесу не такий чистий, як може здатися на перший погляд. Якщо хтось перебуває серед топів на міжнародному рівні, він або вона не може бути абсолютно спокійним або спокійною за своє життя та життя членів своєї сім'ї. Так у Великобританії китайського бізнесмена Танга Хуатінга разом із його дочкою Мі Я викрала всесвітньо відома організація найманців-убивць "Арктичні вовки". Вони професійно підготовлені та не дадуть ніяких шансів на порятунок заручників. Єдині, кому під силу це зробити – міжнародна служба безпеки "Авангард", які мають у своєму арсеналі тільки найкращі та передові технології. Вони зроблять усе можливе в цій неймовірно складній місії.

Режисером фільму є Стенлі Тун, який раніше займався проектами "Поліцейська історія 3: Суперполіцейський" (1992), "Розбирання у Бронксі" (1995), "Міф" (2005).

Ролі в картині виконали: Джекі Чан ("Проект А" (1983), "Обладунки Бога" (1986), "Година пік" (1998)), Ян Ян (маловідомі роботи), Мія Муці ("Обладунки Бога: В пошуках скарбів "(2017)).


Переглядів: 1620
Поширень: 1