Білий лебідь
Жанр: драма
Тривалість, хв: 113
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-03-28
Країна-виробник: Норвегія
Режисер(и): Анне Севітськи
У ролях: Іне Марі Вілманн Валін Кейн Елдар Скар Андерс Мордал Пол Сверре Валгейм Гаґен Аннеке фон Дер Ліппе Ейдан МакАрдл Малкольм Адамс Х'ю О’Конор Густаво Рохо

Соня Хені – триразова олімпійська чемпіонка, зірка світового кінематографу та просто красуня. Саме їй належить створення фігурного катання в тому вигляді, у якому ми його зараз і маємо. У 1936 році жінка вирішила зійти з льоду та з'явитися на екранах кінотеатрів, вибравши для цієї мети сам Голлівуд. Уже через рік квитки на її перший фільм розкуповували моментально. Соня стала однією з найбагатших жінок того часу. Її завжди оточували натовпи фанатів, коханців і завжди поруч була сім'я. Роки йдуть, Соня не молодіє, але вперто відмовляється йти на заслужену пенсію. Жінка зрозуміє, що треба зупинитися, тільки коли п'яна впаде на лід у Ріо.

Режисером фільму стала Анне Севітскі. Вона раніше займалася такими проектами, як "Щаслива до безумства" (2010), "Йорген + Анна = любов" (2011), "Найближчий" (2015).

У картині зіграли: Іне Марі Вілманн ("Реприза" (2006)), Валін Кейн ("71" (2014), "Бунтар-один: Зоряні війни. Історії" (2016), серіал "Тринадцять"), Ельдар Скар (серіал "Захоплені").


Переглядів: 1773
Поширень: 0