Черкаси
Жанр: військовий, драма
Тривалість, хв: 94
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2020-02-27
Країна-виробник: Україна
Режисер(и): Тимур Ященко
У ролях: Євген Ламах Дмитро Сова Роман Семисал Руслан Коваль Олег Щербина Євген Авдєєнко Вадим Лялько Олесь Каціон Дмитро Гаврилов Віталіна Біблів

Ця історія сталася в лютому 2014 року, не найбільш райдужні часи в історії нашої країни. Головні персонажі – звичайні сільські хлопці Лев і Мишко, які за волею долі потрапили на службу мінного тральщика Військово-морських сил України "Черкаси". Судно стоїть біля Кримського півострова разом із іншими українськими човнами в порту озера Доунзлав. Після подій на Майдані Незалежності в Києві "Черкаси" виявляється заблокованим через затоплені інші човни. Наші кораблі один за іншим переходять на сторону ворога, але тільки не "Черкаси". Весь екіпаж стоїть на захисті своєї честі, на захисті своєї Батьківщини, від ворога, який почав окуповувати нашу країни частину за частиною.

Фільм заснований на реальних подіях.

Режисером проекту є Тимур Ященко, для якого це перша повнометражна робота в кар'єрі.

У картині зіграли: Євген Ламах ("Іловайськ 2014: Батальйон "Донбас"" (2019)), Дмитро Сова (серіали "Свати", "Острів непотрібних людей"), Сергій Дзялик (серіали "Випробування", "Обман").


Переглядів: 3429
Поширень: 1