Черлідерки
Жанр: комедія
Тривалість, хв: 90
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-05-09
Країна-виробник: США, Великобританія
Режисер(и): Зара Гейєс
У ролях: Даян Кітон Джекі Вівер Пем Ґрієр Рі Перлман Чарлі Таген Аліша Бо Брюс Маꥳлл Селія Вестон Александра Фікен Девід Мальдонадо

 Коли тобі вісімнадцять років тільки в душі – це ще не вирок. Уже зовсім немолода жінка на ім'я Марта потрапила до справжнього раю на землі – "Сан Спрінгс". Це будинок для людей похилого віку, де старим створені всі умови для хорошого життя. Тут є багато занять для них, гуртків – буквально завжди можна знайти, чим забити свій вільний час. Але Марта прийшла сюди з однією метою – помирати. Її час уже ось-ось настане, чого їй боятися. Але наостанок жінка вирішила створити в "Сан Спрінгс" команду черлідерів. Охочих – цілих вісім бабусьок, які явно не такі рухливі, як молодь. Але вони вирішили будь-що-будь підготуватися до змагань. Ці бабуськи живуть собі в задоволення.

Режисером фільму стала Зара Хеєс, в активі якої є тільки маловідомі проекти.

У картині зіграли: Даян Кітон ("Хрещений батько 2" (1974), "Любов і смерть" (1975), "Манхеттен" (1979)), Пем Грієр ("Джекі Браун" (1997), "Гіркота кохання" (2001 )), Рі Перлман ("Матильда" (1996)).

Стрічка вийде у прокат 10 травня 2019 року.


Переглядів: 1850
Поширень: 0