Чорний ворон
Жанр: драма, історія
Тривалість, хв: 110
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-12-05
Країна-виробник: Україна
Режисер(и): Тарас Ткаченко
У ролях: Тарас Цимбалюк Ксенія Данилова Андрій Мостренко Павло Москаль Наталія Сумська Зоряна Марченко Азіз Абдурашидов Аліна Коваленко Олексій Трітенко Сергій Бабкін

На сторінках української історії є дуже багато кривавих сторінок – були і громадянські війни, і сутички із сусідами, і боротьба за свободу. Напевно, жоден інший народ у світі так багато не боровся за право бути незалежними, як українці. Ось і за часів Холодноярської республіки важко було залишатися байдужим до тих повстань, які відбувалися навколо. Іван на прізвисько "Ворон" не зміг стояти осторонь, поки в його селі люди борються за свободу. На одній шальці терезів були сімейний затишок і спокійне життя, а на другій – жорстока боротьба за незалежність рідної землі. Заради майбутнього своїх рідних і свого народу Ворон вибрав саме друге.

Проект заснований на однойменній книзі Василя Шкляра.

Режисером фільму призначили Тараса Ткаченка, в активі якого є роботи "Закохані" (2011) та "Гніздо горлиці" (2014).

Ролі в картині виконали: Тарас Цимбалюк (серіал "Пес"), Олексій Тритенко ("Хайтарма" (2012), серіали "Пристрасті по Чапаю", "За законами військового часу"), Наталя Сумська ("Сторожова застава" (2017), серіал "Слуга народу").


Переглядів: 3135
Поширень: 1