Дедпул
Жанр: комедія, фантастика, екшн
Тривалість, хв: 108
Рік випуску: 2016
Країна-виробник: США
Режисер(и): Тім Міллер
У ролях: Раян Рейнольдс Морена Баккарін Ті Джей Міллер Ед Скрейн Джина Карано Бріанна Гілдебранд Стефан Капичич Леслі Аггамс Каран Соні Тейлор Гіксон

Колишній солдат, що став найманцем спецназу, зазнав нестандартного експерименту, намагаючись вилікувати рак. Завдяки цьому Уейд Уілсон отримав підвищену здатність до зцілення, неймовірну силу і спритність, а також нестійкий психічний стан, що сформував особливий чорний гумор. Однак його шкіра виявилася знівеченою. В герої народжується нова особистість - Дедпул. Озброївшись новими здібностями і маніакальним почуттям гумору, Уейд Уілсон виходить на полювання за тією людиною, яка зруйнувала його життя і викрала кохану дівчину.

Сюжет фільму "Дедпул" заснований на коміксі Марвел і одному з найбільш нетрадиційних антигероїв. Наприкінці дев'яностих герой отримав свою власну серію випусків. Ще у 2000 році студія Artisan Entertainment оголосила про угоду з Marvel Entertainment, по якій вона збиралася продюсувати, фінансувати і займатися поширенням фільму, заснованому на коміксі. У 2004 році New Line Cinema також зайнялася розвитком проекту, але відмовилася від нього рік потому. Тоді Дедпулом зацікавилася 20th Century Fox і в 2011-му був найнятий режисер Тім Міллер. До цього він займався тільки короткометражними фільмами.

Головна роль дісталася відомому голлівудському акторові Райану Рейнольдсу. Його можна було бачити в таких картинах як "Козирні тузи", "Похований заживо", "Голоси" Маржан Сатрапі, "Жінка в золотому", "Self/less. Ціна безсмертя" Тарсема Сінгха та ін. Актор заявив, що роль у "Дедпулі" буде останньою, де він грає героя коміксів. Однак Рейнольдс додав, що він відкритий для пропозицій про сиквел або камео. Для нього це п'ята картина, знята за мотивами коміксів.


Переглядів: 1184
Поширень: 0