Дівчина у лабіринті
Жанр: Донато Каррізі
Тривалість, хв: 130
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2020-01-23
Країна-виробник: Італія
Режисер(и): Донато Каррізі
У ролях: Дастін Гоффман Тоні Сервілло Валентіна Белле Вінічіо Маркіоні Філіппо Діні Луїс Гнекко Кацярина Шульга Орландо Сінк Серджо Гроссіні Карла Кассола

П'ятнадцять років тому хтось викрав дівчину. Її звуть Саманта Андретті. Зараз їй 28 років і вона абсолютно нічого не пам'ятає. Жінка навіть не знає, як вона опинилася на лікарняному ліжку в палаті без вікон із переломом ноги. Єдина людина, яку вона бачить – це якийсь доктор Грін, профайлер, який їй і розповів що з нею сталося раніше. Він обіцяє допомогти Саманті в усьому розібратися, але для цього йому потрібно проникнути до її розуму. Довіряти йому? У той же час цю справу розслідує приватний детектив Бруно Генк. І він хоче дістатися до істини раніше Гріна.

Проект знятий за мотивами однойменної книги Донато Каррізі. Фільм зрежисував сам автор першоджерела, в активі якого також є робота "Дівчина в тумані" (2017).

Ролі в картині виконали: Тоні Сервілло ("Наслідки любові" (2004), "Велика краса" (2013), "Дівчина в тумані" (2017)), Дастін Хоффман ("Метелик" (1973), "Крамер проти Крамера" (1979, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль"), "Людина дощу" (1988, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль")), Валентина Беллі ("Декамерон" (2015), серіал "Медічі").


Переглядів: 2331
Поширень: 0