Дні угорського кіно

Першим фільмом стане угорський мюзикл “Pappa Pia”. Це романтична комедія 2017 року випуску, яка розповідає про єднання молодих і старих представників громади.

Показ фільму відбуватиметься 5 грудня

Цьогорічний трилер режисера Міхаеля Швехта “Сподіваюсь, наступного разу ти помреш” – стрічка другого дня угорського кіно у Вінниці. Фільм розповідає історію старшокласниці Естер, а також її роману з учителем. Спочатку вони спілкуються тільки через Інтернет і в дівчини складається позитивне враження про вчителя, але в реальному світі він поводиться зовсім інакше. 

Показ фільму відбудеться 6 грудня

Ще один фільм 2019 року випуску “Монстр із Мартфю” стане третім з семи угорських фільмів. У кримінальній драмі йдеться про серію вбивств в Угорщині 50-60-х років. Стрічка має вікове обмеження 18+. 

Показ фільму відбудеться 7 грудня. 

В неділю, 8 грудня, в кінотеатрі покажуть анімаційний детектив “Пограбування за Фрейдом”. Фільм є сумішшю криміналу, мистецтва та психології. Творці стрічки надихались прикладами Кубрика, Куросави, Гічкока, Фелліні й саме тому залишили в ній певні відсилки до робіт цих режисерів. 

“Пограбування за Фрейдом” – це історія психоаналітика Рубена Брандта, який лікує злочинців. Його самого невдовзі починають переслідувати нічні кошмари і Брандт вирішує, що єдиний спосіб вилікуватись – викрасти 13 шедеврів з найбільших музеїв світу. 

Показ фільму відбудеться 8 грудня

Бойовик “Койот”, який вважають сучасним вестерном, розповідає про Міші Бічерді. Чоловік отримує в спадок землю і будинок від свого діда, де хоче розпочати нове життя. Але, як то буває в бойовиках, все йде не за планом.  

Показ фільму відбудеться 9 грудня. 

Фільм “Одвічна зима” режисера Аттіли Саса – це історична драма. Відповідно до сюжету, в 1944 році радянські солдати забирають всіх жінок з угорського села, кажучи їм, що їх повезуть на збір урожаю в СРСР. Насправді ж їх везуть працювати на шахтах Донбасу. Фільм є присвятою 250 тисячам угорських громадян, яких депортували до Радянського Союзу. 

Показ фільму відбудеться 10 грудня

В останній з Днів угорського кіно, 11 грудня, в “Родині” повторно покажуть “Пограбування за Фрейдом”. Час показу незмінний – 20:20. 

Вартість квитків: 50 гривень для дорослих та 30 гривень для дітей. 


Переглядів: 2391
Поширень: 0