Дора і загублене місто
Жанр: пригоди, сімейний
Тривалість, хв: 102
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-08-15
Країна-виробник: США, Австралія
Режисер(и): Джеймс Бобін
У ролях: Ізабела Монер Еухеніо Дербез Майкл Пенья Єва Лонґорія Джеффрі Волберґ Ніколас Кумбе Бенісіо Дель Торо Денні Трехо К’Оріанка Кілчер

 Дівчинка Дора із ранніх років жила у джунглях через роботу її батьків-дослідників. Тому дівчинка в дикій місцевості орієнтується набагато краще, ніж у соціумі. І ось її тато з мамою зібралися в нову експедицію, а дочку вирішили відправити до старшої школи. Ох, що може бути гірше: суперництво, глузування, заздрість і маса нерозуміння з боку однолітків. Під час однієї з екскурсій сталося щось дуже дивне – Дору та її нових друзів викрали, щоб ті розшукали батьків дівчинки, які пропали. Вони впевнені, що попереду їх чекають неймовірно небезпечні та захопливі пригоди у втраченій цивілізації.

Фільм зняв режисер Джеймс Бобін, чийому авторству належать також проекти "Маппети" (2011) і "Аліса в Задзеркаллі" (2016).

У картині зіграли: Ізабела Монер ("Убивця 2: Проти всіх", "Сім'я по-швидкому" (обидві 2018)), Єва Лонгорія ("Круті часи" (2005), "Наречена з того світу" (2007), серіал "Відчайдушні домогосподарки"), Майкл Пенья ("Стрілець" (2007), "Патруль" (2012), "Лють" (2014)).


Переглядів: 3175
Поширень: 0