Дух відьми
Жанр: детектив, трилер, жахи
Тривалість, хв: 90
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-10-31
Країна-виробник: Канада
Режисер(и): Джордан Баркер
У ролях: Ганна Касулка Корбін Блю Крейґ Арнольд Саша Клементс Олександр Де Джорді Хамберлі Гонсалес Кайл Мак Йен Метьюз Джеймс Гілберт Девід Лафонтейн

Група друзів із семи чоловік давно планувала поїхати на базу відпочинку, щоб добре там потусити. У них є машина, маршрут прокладений – усе начебто чудово. Джилл, старанна студентка-першокурсниця, кинула своє навчання заради цієї поїздки на сноубординг. Коли компанія проїхала деяку частину маршруту, вони дізналися, що подальша дорога перекрита. На карті є тільки один об'їзний шлях... Звичайно, гак буде великий, та й ця дорога чомусь перегороджена ланцюгами, але краще так, ніж ніяк. На цьому шляху з ними почало відбуватися щось дивне, їм почало здаватися, що вони їздять колами, і в кінці кінців їх джип потрапив у аварію. Тоді-то друзі і зрозуміли, що з цього лісу їм уже не вибратися... Навколо них витають духи, які надто вже нагадують відьом.

Режисером фільму став Джордан Баркер, який раніше брав участь у створенні проекту "Багно" (2006).

У картині зіграли: Ханна Касулка (серіал "Той, що виганяє диявола"), Александр Де Джорді (серіал "Копи-новобранці"), Крейг Арнольд (серіал "Імпульс").


Переглядів: 1996
Поширень: 0