Дитя робота
Жанр: трилер, фантастика
Тривалість, хв: 115
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-06-20
Країна-виробник: Австралія
Режисер(и): Ґрант Сп'ютор
У ролях: Роуз Бірн Клара Руґор Гілларі Свонк Люк Хокер Талія Стурзекер Джейкоб Нолан Хейзел Сендері Саммер Лентон Медді Лентон

Весь світ недавно пережив страшний апокаліпсис, через що загинуло все людство. Вся надія на відродження нашого роду лежить на плечах робота, який у підземному бункері з ембріонів може виростити дітей. Так і сталося з дівчинкою без імені. Вона виросла в бункері, і єдиною, хто завжди перебувала поруч, була її мати. Саме так дочка називає робота, який її виростив і який нею опікувався так багато років. Дівчинка завжди думала, що вона єдина залишився в живих серед людей. Коли ж у бункер, де живуть мати та дочка, стукає незнайома жінка, все це змінюється. Вона каже, що зовнішній світ зовсім не такий, яким його описує робот. Дівчинка повинна сама вибрати, кому вірити, а кому ні.

Режисером проекту став Грант Сп'ютор, в активі якого тільки маловідомі роботи.

У фільмі зіграли: Роуз Бірн ("Одержимість" (2004), "Пекло" (2007), "Адам" (2009)), Хіларі Свенк ("Крихітка на мільйон" (2004, "Оскар" за "Найкращу жіночу роль"), "Письменники свободи" (2006), "P.S. Я тебе люблю" (2007)), Клара Ругор ("Мої африканські пригоди" (2013)).


Переглядів: 2858
Поширень: 1