Дитячі ігри
Жанр: жахи
Тривалість, хв: 90
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-06-20
Країна-виробник: США, Франція, Канада
Режисер(и): Ларс Клевберґ
У ролях: Обрі Плаза Марк Хемілл Браян Тайрі Генрі Ґебріел Бейтман Тім Метісон Девід Льюїс Беатріс Кітсос Трент Редекоп Ті Консільо Карліс Бурк

Хлопчик-підліток Енді зовсім недавно переїхав із мамою-одиначкою Карен до нового міста. Він обіцяв, що знайде собі нових друзів тут, але поки в нього цього не вийшло. Щоб хоч якось порадувати сина, Карен вирішила йому подарувати ляльку Чакі, про яку зараз мріють буквально всі. За допомогою однієї тільки цієї ляльки можна управляти всіма пристроями від компанії "Казлан". Тільки ось ніхто й не підозрював, яким кровожерливим може бути Чакі. Коли йому дали майже безмежні можливості, він почав відриватися. Енді відразу помітив, що з ним щось не так, але поки що хлопчикові ніхто вірити не хоче... Краще знищити Чакі, поки не стане занадто пізно.

Це ремейк однойменного культового проекту 1988 року.

Режисером фільму є Ларс Клевберг, в активі якого раніше були тільки маловідомі роботи.

У картині зіграли: Обрі Плаза ("Скотт Пілігрим проти всіх" (2010), серіали "Парки та зони відпочинку", "Легіон"), Гебріел Бейтман ("І гасне світло" (2016)), Марк Хемілл ("Ведмедик Брігсбі" (2017), франшиза "Зоряні війни").


Переглядів: 1982
Поширень: 0