Дивізіон надії
Жанр: військовий, драма
Тривалість, хв: 104
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-01-31
Країна-виробник: Великобританія, Польща
Режисер(и): Деніс Деліч
У ролях: Пьотр Адамчик Нік Ґолдман Ентоні Круліковські Кірк Баркер Кара Теоболд Мацей Закощьцельни Анна Прус Ендрю Вудалл Джон Кей Стіл Ян Вечорковський

 Це історія про справжніх героїв Другої світової війни. Їх імена шанує вся Польща за те, що вони зробили для країни в ті непрості часи. Це загін пілотів винищувачів, яких називали "Дивізіон 303". Ці хлопці були справжніми щитом і мечем у повітряному просторі над союзними військами. Більшість із чоловіків там були поляки, але запам'яталися вони найбільше саме героїчним захистом Великобританії від фашистської армії. Так, у тих битвах брали участь не тільки поляки, але тільки вони знищили у 3 рази більше суперників, ніж будь-яка інша армія. На війні багато людей гинуть, багато доль руйнуються. "Дивізіон 303" ціною своїх життів врятував мільйони інших.

Фільм заснований на реальних подіях.

Режисером проекту є Деніс Деліч, в активі якого є роботи "Бандит" та "Демони війни" (обидві 1997).

У картині зіграли: Іван Реон ("Дикий Білл" (2011), серіали "Погані", "Гра престолів"), Петр Адамчик ("Король. Людина, яка стала Папою Римським" (2005), "Листи до М." (2011)), Нік Голман ("Три ключі" (2006), "Кабінет" (2015)).


Переглядів: 2114
Поширень: 0