Джуді
Жанр: біографія, драма, мюзикл, романтика
Тривалість, хв: 118
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2020-08-27
Країна-виробник: Великобританія, Франція
Режисер(и): Руперт Ґулд
У ролях: Рене Зеллвеґер Фінн Віттрок Джессі Баклі Руфус С'юелл Майкл Ґембон Левін Ллойд Енді Найман Ґайя Вайсс Філ Данстер Люсі Расселл

 Це історія легендарної особистості в історії світової музики та кінематографу – історія Джуді Гарленд. Перед нами вже далеко не молода жінка, у якої є прекрасні діти. Але через щільний гастрольний графік вона не може проводити з ними достатньо часу... Кожен день Джуді стоїть перед вибором – побути зараз із дітьми або заробити стільки грошей, щоб трохи пізніше вже ніколи не потрібно було від них іти. На жаль, такий ритм життя був би неможливий без різних препаратів, які тримають Джуді в тонусі. У 1968 році їй запропонували дати кілька аншлагових концертів у Лондоні – і вона погодилася. Попереду важкі дні, і рано чи пізно її організм може не витримати таких навантажень.

Режисером проекту став Руперт Гулд, в активі якого є робота "Правдива історія" (2015).

Ролі в картині виконали: Рене Зеллвегер ("Справжні цінності" (1998), "Холодна гора" (2003, "Оскар" за "Найкращу жіночу роль другого плану"), "Нокдаун" (2005)), Джессі Баклі ("Звір" (2017), серіал "Чорнобиль"), Гая Вайс ("Геракл: Початок легенди" (2014), "Овердрайв" (2016), серіал "Вікінги").


Переглядів: 797
Поширень: 0