Фабрика мрій
Жанр: комедія, мелодрама
Тривалість, хв: 125
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-12-05
Країна-виробник: Німеччина
Режисер(и): Мартін Шрейєр
У ролях: Емілія Шуле Денніс Моен Кен Дюкен Свенья Юнґ Ніколай Кінскі Гайнер Лаутербах Анатоль Таубман Ленн Кудрявіцкі Леа Фассбендер Мілтон Велш

Любов така річ, що ніколи не знаєш, де вона тебе знайде. Навіть може бути таке, що ти випадково потрапив у якесь місце, й ось, закохався. Погодьтеся, траплялося ж і з Вами щось подібне? Молодий хлопець на ім'я Еміль опинився на знімальному майданчику в Бабельсберзі, що у Східній Німеччині. У ті часи у країні було неспокійно (а це 1961 рік), але люди намагалися жити як могли. Й ось Еміль стоїть у масовці на зйомках і побачив дівчину на ім'я Мілу, у яку по вуха закохався. Ця французька танцівниця вкрала його серце. Їхні шляхи розійшлися, але для нової зустрічі Еміль зробив щось одночасне дурне та романтичне – він збирається зняти кіно, у якому обов'язково зіграє Мілу.

Режисером фільму є Мартін Шреєр, який раніше займався тільки маловідомими проектами.

Ролі в картині виконали: Денніс Моєн (серіал "Спецзагін "Кобра""), Емілія Шуле ("Круті дівчата" (2008), "Таймлесс 3: Смарагдова книга" (2016)), Кен Дукен ("Красунчик 2" (2009), "Вікінги" (2014)).


Переглядів: 1303
Поширень: 1