Гарячі матусі
Жанр: комедія
Тривалість, хв: 96
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2020-03-05
Країна-виробник: Франція, Бельгія
Режисер(и): Аксель Лаффон
У ролях: Марі-Жозе Кроз Віржині Ледуайєн Аксель Лаффон Маттіас Дандуа Ваель Серсуб Віктор Мотеле Ремі Педевілья Флоранс Томассен Жеромін Шассерьо П'єр Лопез

Коли тобі стукнуло сорок років – життя тільки починається. Особливо якщо ти самотня, нікому не потрібна жінка. Ну добре, у тебе є кілька таких же подруг зі спільними проблемами. І тут ви втрьох вирішуєте поїхати у відпустку, щоб трохи розвіятися, відпочити, закрутити якийсь роман. Соня, Сесіль й Еліз вирішили, що будуть відриватися на повну котушку на курорті. Робитимуть те, що ніколи би не зробили, пробувати щось нове. Вони навіть познайомилися з кількома хлопцями, які в сини їм годяться. Здавалося б, це просто курортний роман, адже різниця у віці занадто велика. А може, це не просто так? Здається, це те, що потрібно для сорокарічних жінок.

Режисером фільму є Аксель Лафон, для якої він став дебютним у цій ролі в кінематографі.

У картині зіграли: Аксель Лафон ("Полетта" (2012)), Ваель Серсуб ("Хеппі-енд" (2017)), Віржіні Ледуаєн ("Пляж" (2000), "8 жінок" (2001), серіал "Знедолені"), Марі-Жозе Кроз ("Помста бідняка" (2005), "Не кажи нікому" (2006), "Скафандр і метелик" (2007)).


Переглядів: 2942
Поширень: 2