Гламурний бізнес
Жанр: комедія
Тривалість, хв: 83
Рік випуску: 2020
Дата виходу в прокат: 2020-01-09
Країна-виробник: США
Режисер(и): Міґель Артета
У ролях: Роуз Бірн Тіффані Геддіш Сальма Хаєк Ері Ґрейнор Каран Соні Біллі Портер Джейкоб Латімор Наташа Ротвелл Райан Хансен

Мел Пейдж і Мія Картер – це не просто багаторічні подружки, чиї відносини пройшли випробування часом. Ці жінки ще й бізнес-партнерки, адже не так давно вони відкрили косметичну компанію, яку назвали власними іменами "Mia & Mel". Жінки живуть у своє задоволення, нехай навіть їх бізнес вже по вуха в боргах на майже півмільйона доларів. І тут їм попадається щасливий квиток – одна з головних діячок у косметичній галузі Клер Луна хоче інвестувати в їхню компанію більш ніж півтора мільйона американської валюти. Звичайно ж, жінки згодні. Тільки ось Клер хоче повністю поневолити їх справу, забрати владу над нею собі. Мел і Мія занадто багато душі в це вклали, щоб віддати його без бою якийсь багачці.

Режисером фільму став Мігель Артета, який відомий за проектами "Бунтівна юність" (2009), "Олександр і жахливий, кошмарний, нехороший, дуже поганий день" (2014 року).

Ролі в картині виконали: Тіффані Хеддіш (серіал "Тука та Берті"), Роуз Бірн ("Одержимість" (2004), "Пекло" (2007), "Адам" (2009)), Сальма Хаєк ("Відчайдушний" (1995) , "Догма" (1999), "Фріда" (2002, номінація на "Оскар")).


Переглядів: 2143
Поширень: 0