Глибинне зло
Жанр: жахи
Тривалість, хв: 90
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-04-25
Країна-виробник: Ірландія
Режисер(и): Лі Кронін
У ролях: Шана Керслейк Джеймс Куїнн Маркі Джеймс Космо Каті Оутінен Оуен Мекен Сімона Кірбі Стів Уолл Сара Хенлі Беннетт Ендрю Девід Краулі

 Сара зовсім недавно перебралася зі своїм сином Крісом на околицю невеликого містечка. Будиночок тут недорогий, для самотньої матері якраз те, що потрібно. Ще й ліс є недалеко, а значить, що дитина буде дихати свіжим повітрям. Але цьому жінка раділа недовго... Серед дерев вона знайшла величезну зловісну дірку в землі. Після цього Кріс дуже сильно змінився, наче тепер це інша людина. Та ще й зустріч із новою вельми дивною сусідкою не вселяє оптимізму в жінку. Постійна параноя, недовіра, страх – ось нові друзі Сари. Вона хоче зрозуміти, чому її син почав себе так дивно вести після тієї прогулянки... Вона хоче повернути свого Крістофера.

Офіційна назва фільму "The Hole in the Ground" перекладається як "Діра в Землі".

Режисером проекту є Лі Кронін. У його активі є робота "Кілька хвилин після півночі" (2016).

У картині зіграли: Шана Керслейк ("Лобстер" (2015)), Джеймс Квінн Маркі (серіал "Вікінги"), Симона Кірбі ("Час відьом" (2010), "Аліса в Задзеркаллі" (2016)), Стів Волл ("Поцілуй матусю на ніч" (2013), "Прокляття Холвелл" (2017)).


Переглядів: 2574
Поширень: 0