Гола правда
Жанр: комедія
Тривалість, хв: 82
Рік випуску: 2020
Дата виходу в прокат: 2020-02-13
Країна-виробник: Україна
Режисер(и): Олександр Бєляк
У ролях: Дмитро Ступка Ксенія Мішина Богдан Юсипчук Слава Камінська Андрій Джеджула Ольга Арутюнян Євген Ламах Поліна Василина

Андрій – досить успішний хлопець. Тільки такі, як він, міг відкрити в Одесі новий розважальний клуб із дуже цікавими та інноваційними технологіями. На честь відкриття Андрій запрошує в гості вісім своїх друзів, щоб ті на власні очі побачили його дітище, протестували деякі "атракціони". А ж розважитися є де – безліч кімнат, у яких можна і в "Мафію" зіграти, й у "Крокодила", і в багато що ще. Але найцікавіше місце в усьому закладі називається "Детекторрум", у якому Вам буде дуже складно збрехати. Точніше неможливо. Тут Вам будуть ставити найпотаємніші запитання інтимного характеру, а детектор брехні скаже, чи правдиві ви. Звичайно ж, ця затія приречена на майбутні скандали, адже у кожного із друзів у шафі ховається дуже багато скелетів.

Фільм зняв Олександр Біляк, в активі якого є проект "Сотка" (2018).

У картині зіграли: Дмитро Ступка ("Ми з майбутнього 2" (2010), "Тіні незабутих предків" (2013)), Ксенія Мішина ("Погана сусідка" (2015), "#SELFIEPARTY" (2016)), Андрій Джеджула (серіал "Нитки долі").


Переглядів: 2338
Поширень: 2