Гра в хованки
Жанр: детектив, трилер, жахи
Тривалість, хв: 95
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-08-22
Країна-виробник: США
Режисер(и): Метт Баттінеллі-Олпін, Тайлер Джиллетт
У ролях: Самара Вівінґ Адам Броді Марк О’Брайен Генрі Черні Енді МакДауелл Мелані Скрофано Еліз Левек Джон Ралстон Етан Таварес Елана Дункельман

Грейс стоїть на порозі важливої події у своєму житті – вона виходить заміж за представника знатного роду Алекса Ле Домаса. Вона любить цю людину та готова заради нього на все. Церемонія вже через півгодини, хвилювання, гості. Але все пройшло без проблем, дівчина вже майже частина сімейства. Залишилася остання традиція, без якої не можна прийняти Грейс – це вечірня гра в хованки. Правила прості: дівчина ховається, а вся родина її шукає. Якщо не знайдуть – вона перемогла. Тільки ось Ле Домас забули згадати про одну вельми важливу деталь – гра йде не на життя, а на смерть. Якщо хтось із них знайде Грейс, її вб'ють якимось витонченим методом. Якщо дівчина виживе, це буде великою удачею.

Режисерами фільму стали Тайлер Джиллетт і Меттью Беттінеллі, які раніше разом займалися проектами "З/Л/О" (2012) і "Пришестя Диявола" (2014).

У картині зіграли: Самара Вівінг ("Експеримент "Офіс" 2", "Няня" (обидві 2017)), Енді МакДауелл ("Секс, брехня та відео" (1989), "День бабака", "Короткий монтаж" (обидві 1993)), Марк О'Браєн ("Прибуття" (2016), "Анон" (2018)).


Переглядів: 3077
Поширень: 0