Гуцулка Ксеня
Жанр: комедія, мюзикл, романтика
Тривалість, хв: 95
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-03-07
Країна-виробник: Україна
Режисер(и): Олена Дем'яненко
У ролях: Варвара Лущик Макс Лозинський Олег Стефан Iгор Цiшкевич Катерина Молчанова Олів'є Бонжюр Юрій Радковський Тетяна Печенкіна Віталій Ажнов Вікторія Янчук

 Старий мільйонер Микола Данилюк (американець українського походження) розуміє, що йому залишилося зовсім небагато. Він написав заповіт: один мільйон доларів піде його сину Ярославу (або просто Яро), якщо той одружиться на свідомій українці. Із цією місією хлопець вирішив дістатися до далекої країни, щоб виконати умову батька. Такі гроші не можуть пропасти! Найкраще місце для цього, звичайно ж, Карпати. Яро зупинив свій вибір на Ворохті. Ох, тут у молодого хлопця очі точно будуть розбігатися – усюди справжні українки, чистіше нікуди. Але серед них треба вибрати одну найбільш свідому. Можливо, під час цих пошуків у Яро щось перевернеться в голові й він змінить свій світогляд.

Режисером фільму стала Олена Дем'яненко, яка раніше займалася серіалами "Завтра буде завтра", "Козароза", "Маяковський Два дні".

У картині зіграли Варвара ЛущикМакс ЛозинськийІгор Цішкевич ("Битва за Севастополь" (2015)), Олег Стефан("Такі гарні люди" (2013)).


Переглядів: 3214
Поширень: 1