Іловайськ 2014. Батальйон "Донбас"
Жанр: військовий, драма, історія
Тривалість, хв: 120
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-08-29
Країна-виробник: Україна
Режисер(и): Іван Тимченко
У ролях: Тарас Костанчук Олександр Мавріц Євген Ламах Олег Драч Сергій Дзялик Анастасія Ренард Сергій Солопай Руслан Сокольник

Іловайськ на всі віки увійде до трагічної історії українського народу. Подія, яка повинна була стати переможною для нашої армії, обернулася для нас найбільшим провалом. Глядачі зможуть побачити цю історію зсередини, разом із батальйоном "Донбас" і його командиром на прізвисько Бішут. Поранений чоловік разом зі своїм товаришем по службі опинилися в пастці – у місті оточеному ворожими військами. Виживати в таких умовах двом військовим допомагають тільки небайдужі місцеві жителі. Вони ж і зроблять усе можливе, щоб Бішут і його товариш могли вибратися за межі міста, на безпечну територію. Це реальна історія, яку прожив кожен українець.

Режисером фільму є Іван Тимченко, який раніше в цьому амплуа займався тільки короткометражкою "І" (2018).

У картині зіграли багато реальних військових та волонтерів, які вижили після Іловайської трагедії, а також деякі актори, серед яких: Тарас Костанчук (реальний Бішут), Олег ДрачЄвген Ламах, Олександр МавріцМарія Карпенко та багато інших.


Переглядів: 3626
Поширень: 6