Хороші хлопці
Жанр: комедія
Тривалість, хв: 89
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-08-15
Країна-виробник: США
Режисер(и): Джин Ступнiцкі
У ролях: Джейкоб Трембле Кіт Л. Вільямс Брейді Нун Моллі Ґордон Мідорі Френсіс Ліна Ренна Вілл Форте Марієтта "Ретта" Серліф Ліл Рел Хаурі Сем Річардсон

 Що буде, якщо троє шестикласників залишаться на деякий час без батьків? Вони будуть відриватися. А тут ще й один крутий хлопець запрошує їх на вечірку. Щоб здатися якомога крутішими, Мак, Лукас і Тор будуть робити все, що вважають за потрібне: вони спробують купити пиво та принести його на вечірку, вони стежитимуть за сусідкою, щоб дізнатися, як правильно цілуватися – і це далеко не повний список. Тільки ось у ході цих дій хлопці викрадуть сумочку з наркотиками для шантажу, від якої потрібно якось позбутися, а ще зламають дрон – і його до приїзду батьків точно треба полагодити. Якщо у друзів усе вийде, вони будуть найкрутішими на вечірці, але вони заради цього пройдуть через справжнє пекло для шестикласників.

Проект зняв Джин Ступницьки, який у цьому амплуа раніше займався тільки серіалом "Офіс".

Ролі у фільмі дісталися: Джейкобу Тремблею ( "Кімната" (2015), "Книга Генрі" (2016), "Чудо" (2017)),Брейді Нуну (серіал "Підпільна імперія"), Моллі Гордон ("Душа компанії" (2018)).


Переглядів: 4308
Поширень: 3