Клуб анонімних кілерів
Жанр: бойовик, детектив, кримінал
Тривалість, хв: 90
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-06-27
Країна-виробник: Великобританія
Режисер(и): Мартін Овен
У ролях: Ґері Олдман Джессіка Альба Томмі Фленаґан С'юкі Вотерхаус Сейді Фрост Тім МакІннерні Сем Гезелдайн Ізабелль Аллен Елізабет Морріс Деніел Іган

Навіть у тих, хто заробляє собі на життя вбивствами, є власний клуб. В абсолютно секретному місці збирається певний Клуб анонімних кілерів, де дівчата та чоловіки дізнаються як можна пригнічувати їх пориви до жорстокості. Тут присутні абсолютно різні люди різного віку: лікар, святий отець, дівчинка-підліток й інші. Звичайно ж, у кімнаті, де на руках кожного море крові, довіряти нікому не можна. Зовсім недавно хтось із них був причетний до вбивства сенатора США, і тепер всі вони підозрюють один одного. Ці кілери навіть не уявляють, що вони давно пов'язані роботою таємної організації. У кожного є вибір: убивати чи бути вбитим!

Фільм зняв режисер Мартін Оуен, в активі якого є тільки маловідомі роботи.

Ролі в картині дісталися: Гарі Олдману ("Леон" (1994), "Темний лицар" (2008), "Темні часи" (2017, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль")), Джесіці Альбі ("Інтимний словник" ( 2001), "Місто гріхів" (2005), "Наркоз" (2007)), Сьюкі Уотерхаус ("Із любов'ю, Розі" (2014)).


Переглядів: 3588
Поширень: 0