Королева сердець
Жанр: драма, трилер
Тривалість, хв: 127
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-08-01
Країна-виробник: Швеція, Данія
Режисер(и): Май Ель-Тоукі
У ролях: Тріне Дюрхольм Ґустав Лінд Маґнус Креппер Пребен Крістенсен Фредерікке Даль Гансен Лів Есмор Даннеманн Сілья Есмор Даннеманн Стіне Гюльденкерне Елла Солгор Пітер Хоурі

 В Анни вельми спокійне, розмірене життя. Вона щасливо перебуває у шлюбі зі своїм чоловіком Пітером, у них є дві прекрасні доньки. Та й на роботі в Анни все відмінно – вона успішний затребуваний юрист. Усе в її житті йде саме так, як потрібно, усе ідеально. У цей бездоганний механізм доля вирішила підкинути один гвинтик – Густава, сина Пітера від попереднього шлюбу. Він не дуже любить батька, але сім'я повинна його прийняти на деякий час. Хлопець зміг досить швидко адаптуватися до нового середовища, почав шукати друзів. Й Анна змогла полюбити нового сина. Тільки от не материнською любов'ю, а чимось більш інтимним. Між ними почалася пристрасть, яка поки прихована від очей Пітера. Цей порив може зруйнувати до того ідеальне життя.

Режисером проекту стала Май ель-Тукі, яка раніше займалася тільки маловідомими роботами.

Ролі у фільмі дісталися: Тріне Дюрхольм ("Каламутна вода" (2008), "Помста" (2010), "Королівський роман" (2012)), Густаву Лінду ("Утеча в майбутнє" (2016)), Магнусу Крепперу ("Дівчина, яка грала з вогнем", "Дівчина, яка підривала повітряні замки" (обидва 2009), "Ліки від здоров'я" (2017)).


Переглядів: 1942
Поширень: 0