Королеви криміналу
Жанр: бойовик, драма, кримінал
Тривалість, хв: 102
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-08-08
Країна-виробник: США
Режисер(и): Андреа Берлофф
У ролях: Елізабет Мосс Мелісса МакКарті Тіффані Геддіш Донал Ґлісон Джеймс Бедж Дейл Джеремі Бобб Лонні Рашид Лінн Марго Мартіндейл Білл Кемп Брайан Д’Арсі Джеймс

 Нью-Йорк, 1978 рік. Не найбільш безпечні для життя місце та час. Саме в ті роки по всьому місту було безліч різних банд і синдикатів. Чоловіків трьох домогосподарок, які проживають у легендарному районі "пекельна кухня", ФБР посадило на кілька років до в'язниці за злочинну діяльність. Хлопці були єдиним доходом для сімей, тому що жінок на роботу брати не хочуть. Їхні чоловіки були частиною ірландської мафії, яка тепер обіцяє допомогти їм як зможе. На жаль, цієї допомоги не вистачить навіть за квартиру заплатити, не те що утримувати сім'ю. Щоб вижити, потрібно йти на відчайдушні кроки – ці жінки хочуть зайняти місця своїх чоловіків у мафії. І будьте впевнені, у них вийде. Усе місто буде бояться цю трійку, яка не має жалю до ворогів і легко вибиває з них гроші.

Фільм зняла Андреа Берлофф, в активі якої в цьому амплуа раніше ніяких робіт не було.

Головні ролі в картині виконали: Мелісса МакКарті ("Святий Вінсент" (2014), "Шпигун" (2015), серіал "Хто така Саманта?"), Тіффані Хеддіш ("Кіану" (2016), "Вечірня школа" (2018), "ЛЕГО Фільм 2" (2019)), Елізабет Мосс ("Перерване життя" (1999), серіали "Божевільні" та "Розповідь служниці").


Переглядів: 2608
Поширень: 0