Крід II: Спадок Роккі Бальбоа
Жанр: драма, спорт
Тривалість, хв: 130
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-01-24
Країна-виробник: США
Режисер(и): Стівен Кейпл мол.
У ролях: Майкл Б. Джордан, Сильвестр Сталлоне, Тесса Томпсон, Дольф Лундґрен, Флоріан Мунтяну, Філісія Рашад, Расселл Горнсбі

Життя Адоніса Кріда змінилося після останнього бою. У нього щасливе життя з його дівчиною Б‘янкою. Більше того, їх молода сім'я чекає поповнення. Але в це спокійне життя втручається те, чого ніхто не чекає: з'являється Віктор Драго – син легендарного Івана Драго. Він відомий тим, що колись убив батька Адоніса Аполло Кріда, який помер на руках Роккі Бальбоа. І тепер Віктор викликає на бій Адоніса, щоб розправитися з ним так само, як його батько розправився з Аполло. Не дивлячись на прохання Роккі та Б‘янки, він приймає бій і старанно до нього готується. Головне – не повторити долю батька.

Фільм є продовженням картини "Крід: Спадщина Роккі" (2015).

Режисером стрічки став Стівен Кейпл молодший, який раніше займався тільки маловідомими проектами.

У фільмі зіграли: Майкл Б. Джордан ("Станція "Фрутвейл"" (2013), "Крід: Спадщина Роккі" (2015), "Чорна пантера" (2018)), Сильвестр Сталлоне (франшизи "Роккі", "Рембо", "Нестримні"), Тесса Томпсон ("Крід: Спадщина Роккі" (2015), "Тор: Рагнарек" (2017), серіал "Світ Дикого Заходу").

Прем'єра картини відбулася 14 листопада 2018 року в Нью-Йорку, США.


Переглядів: 3204
Поширень: 0