Кролик Джоджо
Жанр: військовий, драма, комедія
Тривалість, хв: 108
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2020-01-23
Країна-виробник: США, Чехія, Нова Зеландія
Режисер(и): Тайка Вайтіті
У ролях: Роман Ґріффін Девіс Томасін МакКензі Скарлет Йоганссон Тайка Вайтіті Сем Роквелл Ребел Вілсон Елфі Аллен Стівен Мерчант Арчі Єйтс Браян Каспе

Десятирічний німецький хлопчик ДжоДжо живе зі своєю матір'ю в непоганому будинку. Йому не сильно везе в житті – батька він втратив, однолітки дуже часто просто насміхаються з нього, адже він незграбний і часто потрапляє в якісь пригоди. Хлопчику дуже самотньо, тому він придумав собі уявного друга – Адольфа Гітлера. Ні, він не схожий на того відомого диктатора рисами характеру, і ДжоДжо з ним весело. Адольф замінює йому батька, нехай це і лише частина підсвідомості хлопчика... Одного разу він знайшов у себе в будинку несподівану гостю – маленьку дівчинку-єврейку, яку його мама ховає під час Другої світової війни. Нехай ДжоДжо виховували як нациста, але він перейнявся любов'ю до цієї дівчинки, яку мав би ненавидіти.

Проект зняв Тайка Вайтіті, в активі якого в цьому амплуа є роботи "Реальні упирі" (2014), "Полювання на дикунів" (2016), "Тор: Рагнарек" (2017).

У картині зіграли: Роман Гріффін-Девіс (дебют), Тайка Вайтіті ("Реальні упирі" (2014), "Полювання на дикунів" (2016), "Тор: Рагнарек" (2017)), Скарлетт Йоханссон ("Заклинатель коней" ( 1998), "Ще одна з роду Боллейн" (2008), кіновсесвіт Marvel).


Переглядів: 1395
Поширень: 0