Крути 1918
Жанр: військовий, історія, екшн
Тривалість, хв: 110
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-02-07
Країна-виробник: Україна
Режисер(и): Олексій Шапарев
У ролях: Євген Ламах Олександр Піскунов Андрій Федінчик Максим Донець Надія Коверская Олексій Трітенко Олександр Олексенко Микола Перестюк Богдан Юсипчук

Початок ХХ століття був дуже важким часом для українців. Але тоді вони все ж змогли одержати свою незалежність, яку треба було ще утримати. Для цього багато хто готовий був йти на жертви, стояти за незалежність своєї країни. У 1918 році сталася одна з найстрашніших подій – битва під Крутами недалеко від Києва. Кілька сотень патріотичних студентів, молоді люди героїчно вирішили захистити свою країну від чотиритисячної добре озброєної Червоної армії. Серед них є і брати, які закохалися в одну дівчину, і просто купа молодих хлопців, у яких все ще має бути попереду.

Режисером фільму став Олексій Шапарев, в активі якого є серіал "Гвардія".

У картині зіграли: Олександр Піскунов ("Кіборги" (2017)), Олексій Тритенко ("Хайтарма" (2012)), Роман Ясинівський ("Кіборги" (2017), серіал "За законами військового часу"), Богдан Юсипчук ("Синевир", "Тіні незабутих предків" (обидві 2013)), Остап Ступка ("Тарас Бульба" (2009)) та багато інших.


Переглядів: 2525
Поширень: 0