Кур'єр
Жанр: бойовик, драма, трилер
Тривалість, хв: 99
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-12-12
Країна-виробник: США, Великобританія
Режисер(и): Закарі Адлер
У ролях: Ольга Куриленко Ґері Олдман Аміт Шах Вільям Моуслі Дермот Малруні Алісія Аґнесон Крейґ Конвей Ґреґ Орвіс Гордон Александр Лі Чарльз

Як інколи просто опинитися не в той час не в тому місці... Нік став свідком жорстоких убивств, які він бачити не повинен був. Через це один кримінальний бос хоче його смерті – він занадто багато знає. Для цього йому може допомогти один кур'єр – вона їздить у чорному одязі на своє чорному мотоциклі вулицями Лондона так, що жодна камера не може її відстежити. Ніхто не знає її імені, але роботу вона завжди виконує ідеально. Й ось зараз їй доручили доставити бомбу з газом, щоб усунути Ніка. Вийшло так, що дівчина його навпаки врятувала. Їх чекає ніч полювання – полювання на них. І мисливці їм дісталися безжальні та професійні... Мета одна – вижити.

Режисером фільму є Закарі Адлер, який раніше займався тільки малозначущими проектами.

У картині зіграли: Ольга Куриленко ("Макс Пейн", "Квант Милосердя" (обидві 2008), "Облівіон" (2013)), Аміт Шах ("Прянощі та пристрасті" (2014)), Гарі Олдман ("Леон" (1994), "П'ятий елемент" (1997), трилогія "Темний лицар").


Переглядів: 1884
Поширень: 1