Лессі. Повернення додому
Жанр: драма, пригоди, сімейний
Тривалість, хв: 100
Рік випуску: 2020
Дата виходу в прокат: 2020-07-09
Країна-виробник: Німеччина
Режисер(и): Ганно Олдердіссен
У ролях: Ніко Марішка Себастіан Беццель Анна Марія Мюе Белла Бадінґ Маттіас Хабіх Йохан фон Бюлов Яна Палласке Юстус фон Донаньї Мілтон Велш Крістоф Летковскі

Дванадцятирічний хлопчик Флоріан Маурер шалено любить свого собаку Лессі породи коллі. Для нього вона як член сім'ї, як справжній друг. Флоріан разом із сім'єю щасливо живуть у німецькому селі. І так триває до того часу, поки батько хлопчика не втратив роботу. Через такі життєві обставини Маурери повинні переїхати до будинку поменше, але там не можна тримати собаку. Із важким серцем Флоріан повинен відпустити Лессі до багатих людей, щоб ті піклувалися про його собаку. Купив її граф фон Шпренгель, який разом зі своєю онукою Присциллою відправляться за Північне море. Тільки там Лессі зрозуміла, що її справжня сім'я знаходиться десь у Німеччині – вона утікає, щоб відправитися в неймовірну подорож до свого хлопчика Флоріана.

Фільм зняв режисер Ханно Ольдердіссен, в активі якого немає відомих проектів.

У картині зіграли: Ніко Марішка (серіал "Команда"), Себастіян Беццель ("Катинь" (2007)), Анна Марія Мюе ("Великі дівчатка не плачуть" (2002), "До чого помисли про кохання?" (2004), "Не/дивлячись ні на що" (2017)).


Переглядів: 1752
Поширень: 0