Майбутній король
Жанр: пригоди, сімейний, фентезі
Тривалість, хв: 120
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-03-14
Країна-виробник: Великобританія
Режисер(и): Джо Корніш
У ролях: Луїс Ешборн Серкіс Дін Чаму Ріанна Дорріс Том Тейлор Енґус Імрі Ребекка Ферґюсон Патрік Стюарт Нейтан Стюарт-Джарретт Марк Боннар Олександра Роуч

У кожному з нас може текти кров легендарних королів. У дитинстві багато хлопчиків мріють повоювати, захоплюючись середньовічними лицарями. Зараз усе набагато цивілізованіше, ніяких воєн на мечах і в обладунках не відбувається. 12-річний Алекс ходить до школи, іноді терпить глузування однокласників і навіть не підозрює, які пригоди його чекають незабаром. На одній покинутій забудові хлопчик знайшов встромлений у камінь меч. Принісши його додому, Алекс разом із другом зрозуміли, що це Ескалібур – легендарний меч короля Артура. Ця знахідка пробудила давню злу чарівницю Моргану. Наступного місячного затемнення вона вийде у світ живих, щоб його знищити. Алекс разом із іншими лицарями його ж віку й із чарівником Мерліном повинні захистити наш світ.

Режисером фільму став Джо Корніш, який раніше в цьому амплуа займався проектом "Чужі на районі" (2011).

У картині зіграли: Луїс Ешборн Серкіс ("Аліса в Задзеркаллі" (2016), "Мері і відьомська квітка" (2017)), Енгус Імрі(серіал "Пітер Кінгдом вас не кине"), Ребекка Фергюсон ("Найвеличніший шоумен" (2017), "Місія нездійсненна: Наслідки" (2018), серіал "Біла королева").


Переглядів: 2596
Поширень: 0