Маленька червона сукня
Жанр: комедія, жахи
Тривалість, хв: 118
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-08-22
Країна-виробник: Великобританія
Режисер(и): Пітер Стрікленд
У ролях: Ґвендолін Крісті Сідсе Бабетт Кнудсен Кэролайн Катц Маріанн Жан-Баптіст Джуліан Берретт Гейлі Сквайрс Лео Білл Стів Орам Баррі Адамсон Джейганн Айех

Майже кожна жінка мріє бути найкрасивішою і найчарівнішою. Для цього можна використовувати будь-які методи, але дуже часто всю красу підкреслює саме плаття. Шейла готується до побачення та шукає в магазині що б одягнути для такої події. Її погляд упав на маленьку червону сукню – зазвичай вона не носить таке, але приміряти можна. І як же воно добре сіло, як же Шейла чарівно виглядає в цій сукні. Та й продавщиця наполягає на покупці – усе сходиться, потрібно брати. Це плаття робить жінку бажаною, воно робить усе, щоб господиня була задоволена. Але те плаття несе за собою і щось жахливе. Це ціна за все те, що воно дає, яку потрібно виплатити.

Режисером проекту є Пітер Стрікленд, в активі якого є роботи "Студія звукозапису "Берберян"" (2011) і "Герцог Бургундії" (2014).

У фільмі зіграли: Маріанн Жан-Батист ("Таємниці та брехня" (1996, номінація на "Оскар"), "Клітка" (2000), серіал "Без сліду"), Гвендолін Крісті (серіал "Гра престолів"), Джуліан Берретт ("Кролик і бик" (2009), серіали "Майті Буш", "Натан Барлі").


Переглядів: 2310
Поширень: 0