Маленькі жінки
Жанр: драма, романтика
Тривалість, хв: 135
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2020-01-30
Країна-виробник: США
Режисер(и): Ґрета Ґервіґ
У ролях: Сірша Ронан Флоренс П'ю Емма Вотсон Еліза Сканлен Тімоті Шаламе Лора Дерн Меріл Стріп Трейсі Леттс Джеймс Нортон Боб Оденкірк

Знайомтеся, цих чотирьох чарівних і зовсім не схожих одна на одну сестер звуть Мег, Еммі, Бет і Джо. Одна з них мріє про театральну кар'єру акторки, інша обожнює малювання, третя ж без розуму від музики. Але найбільше серед них вирізняється Джо. Вона терпіти не може стереотипи, що доля жінки – вдало вийти заміж і завжди бути поруч зі своїм чоловіком. На жаль, на думку жінок у ті роки (часи Громадянської війни у США) мало хто звертав увагу, дуже важко було чогось досягти самій. Але Джо поставила собі за мету – зробити так, щоб її п'єси ставили на великих театральних сценах, не дивлячись на те, що вона дівчина.

Фільм заснований на однойменному романі Луїзи Мей Олкотт.

Картину зняла Грега Гервіг, яка раніше займалася зйомкою стрічки "Леді Птаха" (2017).

У фільмі зіграли: Сірша Ронан ("Спокута" (2007, номінація на "Оскар"), "Готель "Гранд Будапешт"" (2014), "Леді Птаха" (2017, номінація на "Оскар"), Емма Вотсон ("Добре бути тихонею" (2012), "Красуня та чудовисько" (2017), франшиза "Гаррі Поттер"), Тімоті Шаламе ("Назви мене своїм ім'ям" (2017, номінація на "Оскар"), "Гарний хлопчик" (2018), "Дощовий день у Нью-Йорку" (2019)).


Переглядів: 3077
Поширень: 3